Wróżka Jula
Niedostępna

Wróżka Jula

Więcej o wróżce Juli :


Witam serdecznie,
Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Swoją historię rozpoczęłam od obrazów jasnowidzenia, kolejne kroki to intensywnie poszukiwania w celu zrozumienia tego co widzę oraz co odczuwam.
W swojej pracy wykorzystuję metody: numerologii, tarota, SBF. Posługuję się również kartami anielskimi, cygańskimi i lenormand. Pracując z przestrzenią energetyczną, kontaktuje się również ze zmarłymi, duszami. Wykonuję rytuały oczyszczające, uzdrawiające oraz przyciągające miłość i dobrobyt. Oczyszczam osoby, relacje oraz miejsca. Wspieram energetycznie w trudnych sytuacjach życiowych. Nie daję gotowych rozwiązań, udzielam wskazówek, pokazuję możliwości.
Każda osoba wykorzystuje swoją wolną wolę i podejmuje własne decyzje. Zmiany w życiu i poprawa naszej sytuacji osobistej zależy głównie od nas samych.

Serdecznie zapraszam :)Metody: tarot online, wróżenie z kart anielskich, runy online, jasnowidzenie, wróżenie z kart cygańskich, numerologia, astrologia