Tarot czary

Tarot czary

| Autor:

Ludzie od zawsze chcieli wiedzieć, co ich czeka, jaki los przyniesie jutro. W podjęciu trudnych decyzji oczekiwali wsparcia od wróżek i szamanów, pośredników w kontaktach z innym, boskim światem. Karty tarota, jeśli w nie wierzyć, mają ogromną moc sprawczą.

 

Małe i wielkie arkana składają się na 78 kart. Rozkład kart tarota mówi nam o tym, co było w przeszłości, jest teraz i co skrywa przed nami przyszłość. Jeśli więc wróżbita nas nie zna, a dokładnie zna naszą przeszłość, to jak można nie mieć zaufania do kart? Skąd one to wiedzą? Karty czasem nie mówią wprost, lecz sugerują zmianę charakteru czy postępowania, abyśmy mogli uzyskać to, czego pragniemy. Tarot czary to wiedza magiczna – osoby zajmujące się wróżeniem twierdzą, że karty tarota mają ogromną moc, ale wróżbita jedynie przekazuje wiedzę ukrytą w kartach. Tarot skrywa wiele tajemnic, interpretacja rozkładu kart jest miarą prawdziwości wróżbity. To magia czary. Osoba niewtajemniczona nie znajdzie w kartach niczego istotnego, a tarocista przepowie przyszłość i ostrzeże przed niebezpieczeństwem. Aby wróżby się powiodły należy przestrzegać kilku zasad. Posługiwać się talią odpowiednio przechowywaną, z którą dobrze się pracuje wróżbicie. Karty należy oczyszczać nad płomieniem świecy.

Czy stawianie tarota to czary na miłość

Należy przede wszystkim zrozumieć, że wróżbita nie może powiedzieć nic poza tym, co jest zapisane w kartach. Nie spodziewajmy się rycerza na białym koniu, gdy w kartach nie ma słowa o miłości. Jeśli więc chcemy odprawić czary miłosne z wykorzystaniem kart, a szczególnie kart tarota to nic z tego. Tarot powie nam bowiem jedynie prawdę. Jest mocno powiązany z astrologią i numerologią. Zatem za pomocą tarota można precyzyjnie określić datę ślubu, ale też dowiedzieć się również, że w ciągu najbliższych trzech lat nie zdarzy nam się żadna miłość, najwyżej przelotne związki. Tarot nie jest przeciętną talią kart, a wróżbita posługujący się nimi musi posiadać rozległą wiedzę magiczną oraz ogromną intuicję.

 

« Powrót