Ile kosztuje usługa wróżki?

Ile kosztuje usługa wróżki?

| Autor:

Gdy zada się pytanie o wróżkę wiele osób będzie się zarzekać, że nie wierzy w takie rzeczy, a jednak historię z wizyt w takich miejscach sypią się jak z rękawa. Okazuje się więc, że mimo iż wiele osób stara się to ukryć to jednak wrożka wzbudza ich zainteresowania i wiele osób chce poznać swoją przyszłość.

 Szeroki zakres usług świadczonych przez wróżki

Pewnie wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wróżki świadczą bardzo szeroki zakres usług, pod którym kryje się szeroko rozumiane doradztwo i pomoc w sprawach związanych z przyszłością. Mając tego świadomość trzeba być przygotowanym na to, że wizyta u wróżki trudna jest do jednoznacznego oszacowania jeśli chodzi o koszty, ponieważ wiele zależy od tego z jakich jej usług będzie się chciało skorzystać. 

Podstawowe usługi - konsultacja i rozmowa z wróżką 

Podstawową usługą świadczoną przez każdą wróżkę będzie doradztwo życiowe, a więc konsultacje z wróżką rozmowa lub też konsultacja osobista. Średnio wycena takiej podstawowej usługi uzależniona bedzie od czasu trwania rozmowy oraz sposobu komunikowania. Można jednak przyjąć, że podstawowe spotkanie i rozmowa będzie kosztować około 70 złotych, jeśli będzie się chciało skorzystać z konsultacji osobistych ten koszt wzrośnie już do około 200 złotych. Koszt usługi jest także uzależniony od tego jaką opinię ma wróżka, jaką sprawdzalność mają jej przepowiednie. 

Inne usługi świadczone przez wróżki 

Na konsultacjach jednak usługi wróżki sie nie kończą. Doradztwo życiowe może mieć znacznie szerszy charakter i obejmować między innymi kwestie związane z tematami, które dotyczą dzieci czy też wsparcie przy planowaniu życia zawodowego. I tak koszty są uzależnione od usług. Pomoc w wyborze imienia to koszt około 150 - 170 złotych, analiza osobowości z portretem numerologicznym to 100 złotych. Podobnie wyższe koszty związane są z pomocą w drodze zawodowej. 

Koszty związane z wizytą u wróżki są więc zróżnicowane i uzależnione zarówno od renomy danej wróżki, jej doświadczenia jak i też od tego jaki będzie zakres świadczonej pomocy, czego wsparcie wróżki będzie miało dotyczyć, jak szeroki będzie zakres pomocy. 

« Powrót