Skieruj kroki do dobrej wróżki - zasady wyboru i weryfikacji

Skieruj kroki do dobrej wróżki - zasady wyboru i weryfikacji

| Autor:

Nie wszyscy korzystamy z usług wróżki, nie wszyscy podzielamy opinię że warto korzystać z usług wróżki, i nie wszyscy wierzymy w to co powie nam wróżka. Ale nie zmienia to faktu że rynek wróżbiarstwa rozwija się dynamicznie, i nie mało ludzi korzysta z tego typu usług.

 Nowoczesne technologie wykorzystywane w kontakcie z klientem, za pomocą internetu, telefonu, i telewizji sprawiają, że stale rośnie liczba wróżek, a ich oferta jest tak różnorodna że trudno nam zorientować się, i mieć rozeznanie, która z nich oferuje rzetelne usługi, oraz wartościową i faktyczną pomoc. Dlatego zanim skierujesz swoje kroki do wróżki, warto przed wizytą zweryfikować jej wiarygodność.

Weryfikacja i zasady wyboru wróżki

Od fachowca któremu zlecamy usługę oczekujemy umiejętnego wykonania zlecenia, lub rzetelnej porady. Nie inaczej jest w przypadku kiedy kierujemy swoje kroki do wróżki, i oczekujemy porad o przyszłości, o partnerów, o miłości, o sprawy biznesowe, lub o dom i nasz majątek. Jedną z podstawowych weryfikacji wróżki jest niewątpliwie polecenie jej usług przez osobę godną zaufania lub kogoś z rodziny. W przypadku kiedy nie mamy tej możliwości, a chcemy skorzystać z usług wróżki warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, które powinny cechować dobrą, uczciwą i prawdziwą wróżkę. Niewątpliwie do takich cech możemy zaliczyć  wąską specjalizację i wiedzę w dziedzinie kart, tarota, wróżenia z fusów lub za pomocą wahadełka i dłoni. Jeżeli wróżka skupia się na jednej lub dwóch technikach to znaczy że ma głęboką wiedzę  w symbolice i znaczeniu tych narzędzi i potrafi je umiejętnie wykorzystać. Nie jest także tajemnicą, że wróżka powinna znać podstawy psychologii,  umieć nawiązać kontakt i bliższe relacje z osobą potrzebującej zrozumienia wsparcia i porady.

Atrybuty zewnętrzne dobrej wróżki

Wygląd zewnętrzny i wystrój pokoju to elementy, które powinny zwrócić naszą uwagę przy wizycie u wróżki. Nadmierne eksponowanie dyplomów, zaświadczeń o ukończeniu kursu, i przerysowana charakteryzacja wyglądu zewnętrznego niezbyt dobrze świadczą o praktycznej wiedzy i intuicji wróżki. Wróżka schludnie ubrana, w przytulnej i miłej scenerii to znak że mamy do czynienia  z profesjonalistką, która skupia się na przekazie tego co wyczyta w kartach, lub innych narzędziach pracy. Zdolności ezoteryczne nie są przypisane do wieku i również w tym przypadku nie powinniśmy się sugerować wiekiem wróżki, ale jej doświadczeniem i znajomością znaczenia run, symboli i znaczeń którego odkrywają przednią karty, tarot, astrologia czy sny. Warto również wspomnieć o takim atrybucie wróżki, który nie jest zewnętrzny, ale powinien ją wyróżniać pod względem zachowania tajemnicy i dyskrecji wobec ludzi którzy się do niej zwracają.

« Powrót